Повернутися до звичайного режиму
Підписатися на RSS

У непростих умовах формується впродовж останніх років освітня мережа району. За кількістю закладів та структурою освітня мережа району в основному задовольняє потреби громадян в здобутті загальної середньої освіти та забезпечує реалізацію в регіоні концепції безперервної ступеневої освіти.

У районі функціонують 19 загальноосвітніх шкіл (13 – загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів, 6 – загальноосвітні школи І-ІІ ступенів), у яких здобувають освіту 1603 учні.

Організація безоплатного перевезення учнів до місць навчання і додому є складовою частиною забезпечення реалізації прав громадян на здобуття загальної середньої освіти. Регулярно забезпечується підвіз 267 учнів, 3 педагогічних працівників та 20 дітей дошкільного віку. Перевезення здійснюється 10 шкільними автобусами.

Всього в закладах освіти району функціонує 22 навчальних комп’ютерних комплекси у складі 144 комп’ютерів в 19 закладах І-ІІІ та І-ІІ ступенів, що становить 100%. Всього стоїть на обліку 170 комп’ютерів. У сільській місцевості встановлено 121 комп’ютер (71 %), у міській – 49 (29 %).

На виконання районної програми «Шкільна парта» та з метою поліпшення умов навчання і виховання учнів забезпечено придбання (капітальний ремонт) шкільних парт. Харчоблоки навчальних закладів району мають проточну холодну та гарячу воду. В усіх загальноосвітніх школах функціонують внутрішні туалети.

Кiлькiсть переглядiв: 194

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.